+420 222 315 932 info@coafin.cz

Pracovní pozice

Co a Fin s.r.o. jsme založili v roce 2009. Neustále naši firmu rozvíjíme a zlepšujeme. V roce 2010 jsme otevřeli kancelář na adrese, kde působíme doposud. Jsme firma s týmem nadšených zaměstnanců, se stabilními obchodními partnery a se zkušeným vedením. V rámci postupného rozvoje hledáme nové posily buď na hlavní pracovní poměr (plný či zkrácený) nebo pro externí spolupráci (formou OSVČ).

Od roku 2022 firma Co a Fin s.r.o. zajištuje kompletní administrativní servis a zázemí pro další organizace, především v oblasti sportu, volného čas a kultury. V roce 2024 jsme rozšířili naše prostory a současně i tým lidí, který se podílí na poskytování služeb našim klientům. Hlavními prioritami firmy jsou spokojení zákazníci a obchodní partneři. Věříme, že kvalitní spolupráce se buduje na vzájemném respektu a oboustranným dodržováním pravidel. V případě, že byste se do naší firmy chtěli zapojit i Vy, níže jsou další informace!

V jakých oblastech hledáme posily do týmu?

Jak budete u nás pracovat a v jakém prostředí?

Jak si Vás představujeme?

Co je potřeba zaslat před naším setkáním?

Co je potřeba doložit po prvním pohovoru?

Co nabízíme?

Jestliže Vás nabídka zaujala, neváhejte nám zaslat životopis a motivační email na kariera@coafin.cz!

V případě, že neprobíhá výběrové řízení, můžete nás i tak kontaktovat se zájmem o práci! Co a Fin s.r.o. uzavírá pracovní smlouvy na HPP vždy na dobu určitou, v případě dlouhodobé spokojenosti se smlouvy prodlužují na pracovní smlouvy s dobou neurčitou. Praxe ve firmě jsou neplacené. Externí spolupráce ve formě fakturace probíhá výhradně na základě smlouvy, tj. po písemném uzavření smlouvy, následném definování pojmů, schválení práce předem, finanční plnění probíhá po předání a schválení provedené práce ze strany vedení firmy. Výkaz práce je nutný u všech forem spolupráce.